باربری، اتوبار، اسباب کشی کرج و تهران

باربری عدالت بار

باربری مهرشهر کرج

مهرشهر تا مرکز شهر کرج 16 کیلومتر فاصله دارد و منطقه 4 و 12 این شهر را تشکیل داده است. این شهر که در غرب کرج واقع شده است و از سال 72 بخشی از شهر کرج به حساب می آید. مهرشهر کرج تا پیش از آن جدا از شهر کرج محاسبه می شد.

باربری عدالت بار در مناطق 12 گانه ی کرج خدمات مشغول خدمات رسانی می باشد. مهرشهر یکی از مناطق کرج می باشد که امکان حضور به موقع و ارائه خدمات اسباب کشی و باربری وجود دارد. باربری عدالت بار با حمل بار اصولی توسط پرسنل آموزش دیده حرفه ای و با دقت خدمات باربری و اثاث کشی را در محدوده ی مهر شهر کرج به سایر مناطق کرج و تهران انجام میدهد. ما افتخار داریم اعلام کنیم رضایت مشتریان اصل اول در خدمات باربری و اسباب کشی ها بوده است.

مهر شهر یکی از محله هایی که در عین مدرن بودن سراسر آرامش است و با هوایی معتدل و پاک می تواند دل هر انسانی را به لزره بیاندازد، مهر شهر کرج است. شهری زیبا، خوش آب و هوا و در عین حال مرفه. وقتی از مهر شهر می گوییم تصویر باغ سیب سر سبزی که یکی از دلایل خنکی مهرشهر است در ذهن به وجود می آید. مهرشهر با بلوارهایی سرسبز که از شمال شرقی به باغ سیب می رسد در بخش دیگر کاج زیبای مروارید که از دیدنی های این بخش از کرج بوده را در خود جای داده است.

باربری مهرشهر کرج با کمک پرسنل ماهر و وظیفه شناس، امکان حضور سریع و جابجایی اسباب و اثاثه را به بهترین شکل دارد. ما در تلاشیم که با آموزش پرسنل ، رفتار حرفه ای و دقت در انجام کار را سرلوحه وظایف خود قرار دهیم تا رضایت مشتریان را جلب نماییم.

در صورتی که نیاز به خدمات باربری و اسباب کشی و جابجایی از منطقه مهرشهر به سایر مناطق دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با شعبه کرج 026 34201163

تماس با مدیریت 0919 597 8798

تماس فوری
طراحی و ساخت توسط گروه طراحان آینده برتر